V oddelku Levi sta nas obiskali dve gospe Društva upokojencev Jesenice in nam predstavili osnove pletenja in kvačkanja. Mnogi dandanes ne vedo več, kaj to je, zato je bilo prav zanimivo poslušat vsa ta znanja in modrosti ter opazovat vse te spretnosti rok. Otroci so zbrano sledili in pokazali velik interes za sodelovanje. Sledile so aktivne delavnice, v katerih se je vsak otrok naučil vsaj nekaj in ob končanih delavnicah s ponosom odnesel domov svojo spleteno zapestnico iz volne ali drugih materialov. Tudi vzgojiteljice smo se naučile nekaj novih tehnik in se vrnile v stare čase, ko smo kot deklice spletale zapestnice kot kitke iz volne. Vsi skupaj smo se zelo zabavali, sproti nakvačkali še nekaj kap za lutke in dojenčke v igralnici. Iz srca se zahvaljujemo za takšno izkušnjo, ki je resnično dragocena.