Že po naravi malenkost bolj norčavi februar se je tokrat začel s počitnicami in že tako kratek mesec nam je skoraj pobegnil. Mi pa smo ga vseeno ulovili in se prav pustno z njim poveselili.

V sodelovanju s Farnim kulturnim društvom Koroška Bela smo pripravili razstavo, ki smo jo slovesno otvorili. Plesala je folklorna skupina Jab’či in s pobarvanimi obrazi, prav zato priložnost ustanovljen, zbor skupin Mravljice, Lev in Kamenčki.

Poleg imenitnih gostov, smo se najbolj razveselili domačih krofov in čisto uradnega začetka pustovanja na »ta debel četrtek«. Hvala za vedno prijetno sodelovanje in fotografije fotografa Nika Bertonclja!

V torek, smo se podali na pustni sprevod in ker smo prepričani, da smo zimo pregnali,  prav pustno porajali še na našem zabavališču oziroma že skoraj zelenem dvorišču.