Odločno smo zakorakali v novo leto in prvi mesec je že skoraj za nami. Nakupovalna mrzlica je minila, nastopil je čas izpolnjevanja novoletnih obljub in novih začetkov.

V vrtcu si nismo zadali nikakršnih visokoletečih ciljev. Pomembno nam je le, da se imamo lepo, uživamo v družbi drug drugega, se igramo, ustvarjamo, kaj  novega naučimo. Smo se pa odločili, da bomo v tem mesecu nekoliko več časa posvetili skrbi zase, spoznavanju telesa, čustev,  vplivu higienskih navad in prehrane na zdravje. V našem večnamenskem prostoru tako v mesecu januarju obratuje nov, priložnostni kotiček- ambulanta dr. ZDRAVKO in je odprta vsak dan, ne glede na zdravniško stavko.

V sodelovanju z zdravstvenim domom Jesenice, smo se družili na delavnici- Higiena rok, gibanje, sproščenje .

Najmlajši so se udeležili delavnice gospe Mine Kunstelj – Zvok tišine.

Ogledali smo si predstavo Vrana in glasba, v izvedbi Teatra za vse.

Obiskali smo občinsko knjižnico, poslušali pravljico in si izposodili knjige.

Vsi skupaj pa že pogledujemo k februarju, saj nam le ta prinaša težko pričakovano pustovanje.