Lahko bi rekli, da letos težko najdemo dan, ki nebi dišal po pomladi, ko pa je bila zima tako mila. Marec pa ni le mesec, ko odložimo bunde, je mesec čudovitih praznikov. 8. marca smo se spomnili in razveselili vse nam pomembne ženske z rožo, se potrudili in 10. marca razveselili še moške. Gregorjevo, ko se ptički ženijo, je tudi v našo igralnico prineslo navihano vzdušje, saj smo opazili, da so svetla jutra in vse daljši večeri, ki prinašajo še več možnosti za vragolije. 20. marca smo čisto zares poiskali in našli pomlad, odpirajo se popki in vse več cvetlic nam lepša športne dopoldneve. Tudi v gozdu je vse bolj živahno in prijetno. Pridni in marljivi smo v igralnici, ko vadimo predstavo za nam najljubši praznik, ki sledi.

Zares lepo je, ko nas sonce boža, ko nas razveseljujejo pomladanske pesmi, ko se vse prebuja in smeji in tako smo tudi mi.