Z otroki smo se peš odpravili do športnega parka Podmežakla in se tam udeležili Mini cicibanove olimpijade. Pripravil nam jo je Zavod za šport Jesenice v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije ter Srednjo šolo Jesenice – program Predšolska vzgoja. Sodelovalo je ogromno otrok, vsi skupaj smo se počutili odlično, pozitivno in zabavno. Ogledali smo si mimohod olimpijske zastave, se skupaj ogreli in nato je sledilo nadaljevanje programa. Otroci so se preizkusili na različnih gibalnih postajah, kjer so se družili, zabavali, igrali in tekmovali s samim seboj pod geslom »vsi smo zmagovalci«. Obiskal nas je tudi lisjak Foksi, maskota Olimpijskega komiteja Slovenije in ambasador olimpijskih vrednot. Otroci so se ga razveselili in privabil je premnoge nasmeške. Vsak otrok je prejel tudi priznanje za sodelovanje na olimpijadi.