V ponedeljek, 14.6., je bila v enoti AO izvedena lutkovno – igrana predstava z naslovom Nika in promet, v izvedbi KUD – Teater za vse. Dogajanje je bilo zabavno, izrazito slikovito, prijetno glasbeno obarvano ter zelo poučno. Otroci so spoznavali in se seznanjali s pomenom varnosti v prometu, spoznavali vse pomembne prometne znake, pomen semaforja in pravila ravnanja, pomenom varnostnega pasu v avtu, pravilne hoje čez prehod za pešce in podobno. Izredno so uživali, se sprostili in vse skupaj je bila lepa popestritev dopoldneva. Predstava je bila izvedena na prostem, pred vrtcem, zato je bilo vse skupaj še toliko bolj zanimivo. Igralci so otroke izredno motivirali, jih povabili k sodelovanju v pogovoru, utrjevanju pridobljenih pomembnih informacij o prometu, prepevanju pesmic. Za predstavo smo vsi skupaj zelo hvaležni, tako otroci, kot tudi strokovni delavci.