Junij se počasi, a vztrajno poslavlja. Zbujamo se v topla, sončna jutra, na sprehodu po obrobju mesta nas spremlja ptičje petje, vonj pokošene trave in prav vse nas opominja na to, da je tu poletje.

Prvi poletni dan smo pozdravili na našem igrišču, kjer smo opremljeni s sladoledom in obilico dobre volje peli, plesali in se družili celo dopoldne.

Tako kot se poslavlja junij, se po malem poslavljamo tudi mi. Prihaja čas počitnic, vsak dan nas je manj in tako smo še eno vrtčevsko leto pripeljali do konca. Tako kot vsako, je bilo tudi to enkratno, drugačno in neponovljivo.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem staršem, starim staršem, skratka vsem, ki ste vstopali v našo hišo, za sodelovanje in zaupanje. Preden se zares poslovimo vam voščimo zdrave, brezskrbne počitnice in nasvidenje septembra.

 

Tekst: Mojca Čufer

Foto: Maja Mauko