Spoštovani starši,

 

Vlada Republike Slovenije je sprejela nov odlok o odprtju vrtcev (Gorenjska regija). Vrtec Jesenice začne z obratovanjem v polnem obsegu v torek, 26. januarja 2021. Prijave otrok sprejemamo na elektronski naslov urska.mojstrovic@vrtecjesenice.si do petka, 22. januarja 2021 do 12. ure.

Pri prijavi navedite:

  • ime in priimek otroka,
  • letnico rojstva otroka,
  • morebitno dieto, alergije in ostale posebnosti,
  • enoto v katero je otrok vključen,
  • ime in priimek vzgojiteljic in/ali ime skupine,
  • telefonsko številko obeh staršev in
  • od katere do katere ure potrebujete varstvo (poslovni čas skupin bo oblikovan glede na potrebe staršev).

Prosimo vas, da pri navedbi podatkov upoštevate vse zgoraj naštete alineje.

V kolikor se odločite za vključitev otroka v vrtec kasneje, na primer z naslednjim tednom, ga prijavite do petka, do 12. ure na zgornji elektronski naslov.

Obveščamo vas tudi, da Vlada RS pripravlja PKP8, v katerega bo vključila tudi določbo, ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.

Prosimo vas, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke.

 

S spoštovanjem,

 

Vanja Kramar, ravnateljica