Spoštovani starši.

 

Upam, da ste preživeli lepe počitniške dni s svojimi otroki. V vrtcu so se strokovni delavci potrudili po svojih najboljših močeh. Lahko rečem, da so otroci tudi v vrtcu zelo uživali.

Ker se približuje novo šolsko leto, se boste 31.8. 2021 srečali s strokovnimi delavci svojih otrok na roditeljskem sestanku. Dolžna sem vas obvestiti tudi z vsebino Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu, ki ga je Vlada RS sprejela na seji 20. 8. 2021.

Dane, 24. 8. 2021 smo prejeli obvestilo MIZŠ RS o njegovi dopolnitvi. Vljudno vas prosim, da si Odlok o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu in obvestilo o dopolnitev Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu dosledno preberete.

 

Zahvaljujem se vam za razumevanje.

 

Lepo vas pozdravljam.

 

Vanja Kramar

ravnateljica