Obveščamo vas, da smo bili danes, 15.10.2020 v dopoldanskem času seznanjeni, da imamo v Vrtcu Jesenice na C. C. Tavčarja 21, ponovno potrjeno okužbo s koronavirusom pri strokovni delavki. Vzpostavili smo kontakt z epidemilogom, ki nam je podal navodila za nadaljnje ukrepanje. Po navodilih NIJZ smo že kontaktirali vse starše tistih otrok, ki so bili v neposrednem stiku z zaposleno, pri kateri je bila potrjena okužba, da otroke obdržijo doma, saj jim bo s strani NIJZ odrejena karantena. Poleg okužene strokovne delavke je bila odrejena karantena še eni strokovni delavki oddelka.

Obveščamo vas tudi , da zaradi nastalih razmer ponovno uvajamo zaklepanje vrtca. In sicer od 8.30-13.00.

Za obisk uprave se je potrebno predhodno naročiti na telefonsko številko: 04/ 5 836 740.

 

Vanja Kramar, ravnateljica