Bil je september, bilo je še nekaj vmes in prišel je čas slovesa. Kot bi mignil se je marsikomu zgodilo, da na prste lahko prešteje kolikokrat še pride v vrtec.

Na Blejski Dobravi smo se odločili, da bomo s starši preživeli čudovito popoldne, tako kot je nam všeč. Zaplesali smo in zapeli, se še zadnjič zares tesno objeli, vsi skupaj v zasedbi Zverinice 2023/24 in se odpravili na Hom. Bili smo povezana celota, ki se je kot kača vila po naših vsakodnevnih poteh. Bili smo kot velika srečna družina. Bil pa je tudi cmok v grlu in bilo je nekaj solzic, ker vseeno vemo, da nikoli več ne bo, tako kot je bilo.

Hvala za vsak objem, lepo besedo, za toplino in podporo. Hvala za zaupanje, hvala za vsako povratno informacijo. Hvala.

Naj bo počitniški čas čudovit, nagajiv, polen dogodivščin. Naj bodo obrazi pred novimi vrati prijazni in naj bodo izzivi ravno pravšni.