Poletje se je poslovilo. Brezskrbni dopustniški dnevi, vonj po morju, šumenje valov in topla mivka med prsti so le še spomin, ki počasi, a vztrajno bledi.

Za nami je že skoraj ves september, ki v vrtcu velja za tako imenovani uvajalni mesec. Tako kot vsako leto, je tudi tokrat minil po pričakovanjih. Otroci, ki so prvič prestopili prag naše enote, so se že dodobra seznanili z dnevno rutino, spoznali vrtec, bližnjo okolico ter že stkali prve vezi in prijateljstva. Solze ob slovesu staršev so večinoma že preteklost.

Pogumno, z veliko mero optimizma, veselja in radovednosti smo torej zakorakali v novo vrtčevsko leto in naj vam ob tem namenimo naslednjo misel:

OTROK JE SRCE VSAKE DRUŽINE. Z NJIM PONOVNO RASTEMO, SE IGRAMO, UČIMO, VČASIH TUDI JEZIMO. A NAJBOLJ POMEMBNO JE, DA SMO STEBER, KO NASTOPIJO TEŽAVE.

 

Mojca R. in Maja M.