Prazniki brez objemov, brez skupinskega prepevanja, predstav, druženj, brez koledovanj … Pa jih bomo ravno tako preživeli in naj vam namignemo, vseeno se imamo lahko praznično, čarobno in še več, lahko praznike prinesemo še drugim. Piškotke smo delili v skladu s korono, nismo jih. Delimo pa veselje drugače, nekateri smo ga preko pošte. Izdelali smo voščilnice, prilepili znamke in poiskali velik rumen nabiralnik za katerega smo že skoraj pozabili, da obstaja.

Razmišljamo o darilih, ki se ne dajo kupiti, o tistih, ki sežejo do srca in celo na daljavo. Spet smo hvaležni, za prijazen pozdrav, hec, za prijatelja, ki je zdrav in za vse tiste, ki jih pogrešamo, saj to pomeni, da jih imamo radi.

Radi se imejte, veliko se smejte, poiščite srečo v majhnih stvareh in v drobnih rečeh in ko bo kakšen malce manj čudovit trenutek, se le spomnite, da smo vsi v isti kaši in da vas pogrešamo zelo!