Na ravni enote, smo priredili večerno srečanje z družinami, v obliki koledovanja. Koledovanje je star predkrščanski narodni običaj v času okoli novega leta. Kristjani so običaj prevzeli in ga postavili v čas božiča. Koledniki se preoblečejo v svete tri kralje in hodijo po vaseh ter zbirajo darove za revne družine z otroki. Rimski meščani so te dni hodili po mestu in glasno peli ter plesali. Koledniki po Sloveniji obiskujejo hišo za hišo in ljudem s pesmijo – kolednico voščijo srečo in zdravje. Naše srečanje torej ni bilo koledovanje v pravem pomenu besede, zato smo ga preimenovali v sprehod z lučkami. Zbralo se je veliko staršev in otrok, sorodnikov, bratcev in sestric. Ob spremljavi praznične glasbe, smo se vsi skupaj z lučkami podali od naše enote do spominskega parka. Tam smo vzgojitelji z otroki zapeli nekaj prazničnih pesmi in s tem vsem prisotnim predali novoletno voščilo. Nato smo se še malo sprehodili po parku, si peli in svetili s svojimi lučkami. V pozitivnem vzdušju smo se poslovili in si zaželeli, da sleherna lučka vsakemu prinese zdravja in sreče.