Naj nevednost ne bo izgovor in naj bo Svetovni dan zavedanja o avtizmu, 2.4., spodbuda vsakemu posamezniku, da spozna nekaj novega, tokrat o avtizmu.
Piškotke uporabljamo za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in funkcionalnosti spletne strani. S klikom na "Sprejmem piškotke" se strinjate z uporabo piškotkov na tem spletnem mestu.
Spletno mesto uporablja piškotke tretjih oseb, ki nam pomagajo analizirati in razumeti, kako uporabljate to spletno stran. Več o piškotkih: https://vrtecjesenice.si/o-piskotkih/
Potrebni piškotki so nujno potrebni za pravilno delovanje spletnega mesta. Ta kategorija vključuje samo piškotke, ki zagotavljajo osnovne funkcionalnosti in varnostne značilnosti spletnega mesta. Ti piškotki ne shranjujejo nobenih osebnih podatkov.
Vsi piškotki, ki morda niso posebej potrebni za delovanje spletnega mesta in se uporabljajo posebej za zbiranje uporabnikovih osebnih podatkov s pomočjo analitike, oglasov in druge vdelane vsebine, so označeni kot ne-nujni piškotki. Pred zagonom teh piškotkov na vašem spletnem mestu je treba pridobiti soglasje uporabnikov.
Od izbirnih piškotkov to spletno mesto uporablja piškotke za statistiko obiskovalcev Google Analytics.